Naši donoři

Naši donoři

Děkujeme našim donorům za jejich příspěvky, díky kterým můžeme ještě lépe vykonávat naši činnost.

logo_brnalogo_mestska-policie
Magistrátu města Brna za poskytnutí dotace na projekty: Brno lepším místem pro život; Spotřebitelské minimum pro děti, mládež a osvěta studujícím; Senior – spotřebitel; Rodina – spotřebitel; Spotřebitel – biopotraviny.

logo_mpo
Ministerstvu průmyslu a obchodu za poskytnutí dotace na projekt Komplexní řešení témat ochrany spotřebitele s přihlédnutím ke zvyšování konkurenceschopnosti v podnikatelském sektoru.

jihocesky kraj-barevne

Jihočeskému kraji

Děkujeme Jihočeskému kraji za poskytnutí dotace na projekt Obrana spotřebitele v Jihočeském kraji.

msk kraj-barevne

Moravskoslezskému kraji
Poděkování Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace na projekt Moravskoslezský kraj lepším místem pro život v rámci Programu na podporu neinvestičních aktivit z oblasti prevence kriminality na rok 2023.

PRAHA

Děkujeme hlavnímu městu Praha za poskytnutí dotace na projekty Praha lepším místem pro život a Osvěta spotřebitelského práva pro seniory.

vyskov_logo

Městu Vyškov

znakPV

Městu Prostějov

Děkujeme statutárnímu městu Prostějov za poskytnutí dotace na projekt Obrana spotřebitele ve městě Prostějov.

Děkujeme statutárnímu městu Plzeň za poskytnutí dotace na projekt Spotřebitelské minimum pro děti, mládež a osvěta studujícím v Plzni.

EON_logo_CMYK

Společnosti E-on

městu Tábor

sporebitelske forum

Děkujeme za poskytnutí grantu z finančních prostředků Spotřebitelského fóra, z.ú. na spolufinancování projektů “Ochrana spotřebitele”.

Mnohokrát děkujeme také deníku Rovnost za sponzorský dar formou bezplatného odběru deníku a všem dalším organizacím a jednotlivcům za jakoukoliv finanční i nefinanční pomoc.

Gerta Mazalová, předsedkyně SOS – Asociace

screen-shot-2016-11-23-at-21-38-47