Menu

Naše průzkumy pokračují a zatím nás jejich výsledky docela těší!

Tentokrát jsme si vybrali poměrně známou cukrárnu – kavárnu AIDA na Josefské ulici. Jako první jsme se podívali na WC, kde byl pořádek, papírové ručníky doplněné, toaletní papír také na svém místě a všude čisto.

Objednávali jsme si záměrně po chvílích. Jako první jsme si dali 2 dl červeného vína Tramín červený za 96,- Kč. K naší spokojenosti jsme obdrželi přesnou míru, dokonce trochu navíc. Jako druhou objednávku jsme požádali o 2 vody Bonaqua, byla nám ochotně přinesena vychlazená v láhvích a s čistými skleničkami. Třetí objednávka byla výběr 2 druhů zmrzlin, opět pro obě, celkově v ceně 80,-Kč.

WC jsme zkontrolovali po hodině, tentokrát už tak hezky a čistě nevypadalo, zřejmě některý zákazník si nevěděl rady s nádobou na papírové ručníky a všechny ručníky vyrval, byly pohozené na zemi. Kolem mísy pomačkané toaletní papíry. Je smutné, že čistota a pořádek na WC nevydržel ani hodinu, to ovšem nebyla chyba obsluhujících děvčat.

Závěrem mohu konstatovat, že ne vždy je chyba na prodávajících, obsluhující dívky byly usměvavé, příjemné, ochotně obsluhovaly zákazníky a nabízely jim výběr ze všech výrobků, které byly v prodeji. Problém byl spíše v chování některých zákazníků, kteří jsou bezohlední. Při placení jsme obdrželi za 3 objednávky také 3 podrobné účty a hezké rozloučení s úsměvem a proto můžeme všem doporučit návštěvu v tomto podniku. Zmrzlina je zde chuťově přímo úžasná, obsluha vzorná – prostě si zde krásně odpočinete a zrelaxujete.

 

Za průzkumný tým SOS – Asociace, z.s., vedený Mgr. Hejtmánkem,

Gerta Mazalová, předsedkyně SOS – Asociace, z.s., a Jana Skálová z naší „Rychlé roty“